Zábava nejen pro děti

Bezprostředně v obci je několik dětských hřišť a také stezek pro děti (Mravenčí stezka, Stezka k viklanu, Modré putování za zázračnou vodou, Zelené putování za tajemstvím stromů) i vyhlídkové okruhy pro dospělé (Bedřichovské výhledy), stejně tak jako spousta dalších možností jak aktivně trávit volný čas (Lanové centrum Bedřichov, lezecká stěna, biketrail,  tenisové kurty, přírodní koupaliště, discgolf, bowling, minigolf, bobová dráha v sousedním Janově nad Nisou či možnost jízdy na koních v nedalekých Hraběticích). Blíže na webových stránkách obce Bedřichov.

Ani v případě špatného počasí se zde jistě nudit nebudete - můžete si zajet do plaveckého bazénu v Liberci či Jablonci, do liberecké ZOO, Botanické zahrady, Dinoparku, IQLandie, Babylonu (IQpark, Lunapark, Aquapark) nebo třeba do Muzea výroby hraček Detoa v Albrechticích nebo do Muzea sklářství či unikátní prodejny české bižuterie a skla v Jablonci nad Nisou.

Při pobytu u nás, Vám zdarma zapůjčíme kartu hosta tzv. Jizerky Card, s níž můžete čerpat slevy a výhody v turisticky atraktivních lokalitách Jizerských hor. Více informací na: http://www.jizerske-hory.cz/cs/karta-hosta.