Vaše názory

Eliška Kováříková, Česká Lípa (26.5.2019) ratingratingratingratingrating

Milý personál, skvěle zařízeno pro děti.

Jarmila Čechová, Praha (16.12.2018) ratingratingratingratingrating

Fantastické rodinné ubytování, domácí kuchyně, úžasná zahrada. Rozhodně doporučuji.

Miroslav Hargas (28.2.2018) ratingratingratingratingrating

Už nikdy jinam :)

Petr Holec, Praha (2.9.2017) ratingratingratingratingrating

V tomto penzionu jsme byli na konci srpna 2017. Není zde absolutně co vytknout. Vaše přání jsou splněna ještě dříve než je vyslovíte. Majitelé jsou velice sympatičtí lidé, kteří vám se vším pomohou ( např. bez problémů zařídí vše na pokoj, co si přejete - dětskou postýlku, stoupátka, chůvičky apod., darují přepravky na houby, doporučí vám kam na výlet s kočárkem, kam bez. Ovšem, není to jen o majitelích. Honza na baru je vám k dispozici a probere s vámi např. kam v Liberci.
Určitě musím vyzdvihnout kuchyň. Od špaget, přes řízky až třeba po kuře na paprice. Polévky - od vývaru, přes fantastickou bramboračku až po např. luštěninovou. Vždy jsme se krásně najedli. Občas se stalo, že jsem byl i já bez večeře protože syn to zvládl i za mě :-). A když si k tomu dáte večer jedenáctku Svijan, tak to není na 100%, ale na 200 % :-)
Ve Valentinu se nenudíte - v okolí jsme stihli Ještěd, IQ landii v Liberci, hrad Frýdlant, Zoo Liberec, Královku s rozhlednou, přehradu Josefův důl. A pokud snad vyčerpáte zásobu výletů, máte k dispozici celou zahradu - hřiště na míčové hry, pískoviště, trampolínu, klouzačky, bazén, saunu.
Velmi doporučuji, protože tady si nekupujete ubytování, tady si kupujete zážitky.

Lucinka Jelínková (29.7.2017) ratingratingratingratingrating

Děkujeme, moc se nám u vás líbilo.

Petr Pilnáček, Smiřice (4.7.2017) ratingratingratingratingrating

Naprosto úžasný penzion skvělých majitelů! Vše perfektní a vše zařízeno pro děti a pro pohodlí rodičů. Nádherná příroda a stezky pro kola , skvělé blízké okolí, skvělá kuchyně a čistota. Vřele doporučuji a rádi se vrátíme!

Ondřej Kmoščák, Praha (18.6.2017) ratingratingratingratingrating

Nema to jedinou chybicku. Letos jsme byli jiz 3x a vzdy parada! Prijemne ubytovani a moc mili majitele - dcera pani Katku zboznuje :-)

Petra Sečková (30.8.2016) ratingratingratingratingrating

Diky moc za krasny pobyt. Moc se nam u vas libilo, super snidane a vecere, nadherne ubytovani, ochotni majitele, penzion je velmi vhodny pro deti, jeste jednou diky !!!!!

Jitka Jadrná, Praha (3.5.2016) ratingratingratingratingrating

Velice děkujeme za příjemný týdenní zimní pobyt ve Vašem Penzionu, za SUPER obsluhu a Všem určitě doporučuji. Dětem se u Vás mooooc líbilo. A hlavně veliké díky majitelům.

Zuzka, Jindra a Eliška Neumannovi (20.7.2015) ratingratingratingratingrating

Děkujeme za krásné dny plné pohody, za Vaší ochotu, za krásně vybavený penzion a chutné jídlo. Moc vzpomínáme a jsme šťastní, že jsme pro naší roční Elišku vybrali tak pěkný první prázdninový pobyt.

Petra Gluckselig, Plzeň (12.8.2014) ratingratingratingratingrating

Děkujeme za krásný pobyt ve Vašem penzionu. Vše bylo naprosto skvělé, moc doporučuji a těším se na příští léto u vás. Petra s rodinou

Kateřina Fikarová Kováčiková, Plzeňsko (2.8.2014) ratingratingratingratingrating

Děkujeme za krásný týden strávený ve Vašem penzionu,díky za super obsluhu,jídlo a ubytování.Všem vřele doporučuje celá moje rodinka,perfektní přístup majitelů a informace o výletech.DÍKY,je vidět,že vše děláte s láskou.-).......

Jan Melichar, Praha (27.2.2014) ratingratingratingratingrating

Naprosto dokonalý penzion pro pobyt s malými dětmi. Přátelští majitelé a ochotný personál. Navíc v malebné horské vesičce Bedřichov. Vřele doporučuji nejen rodinám s dětmi.

Jana Háková, Neratovice (13.6.2013) ratingratingratingratingrating

V penzionu Valentino jsme strávili bezvadný prodloužený víkend. Bohaté snídaně, výborné večeře, krásný dětský koutek a hřiště plné hraček, veškerý komfort a servis na jedničku. A navíc moc milí majitelé i další personál :) Děkujeme, rádi se zase vrátíme! :)